Pobierz i zainstaluj oprogramowanie do komunikacji wsparcia serwisu

Pomoc techniczna i serwis drukarek oraz kserokopiarek

Szanowni Państwo, bardzo nam zależy, aby wszystkie nasze produkty działały bezawaryjnie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z nich odbywało się w sposób intuicyjny, przyjemny i efektywny. Jednak czasami oferowane przez nas drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne Canon wymagają wsparcia technicznego. Dlatego umożliwiamy Państwu pomoc w formie zdalnego dostępu on-line za pomocą programu TeamViewer. Wsparcie techniczne, tak samo jak nasz serwis drukarek laserowych i kserokopiarek, działa w godzinach funkcjonowania biura.

Aplikacja zdalnego pulpitu TeamViewer

TeamViewer umożliwia dostęp zdalny i kontrolowanie pulpitu komputerów i serwerów z dowolnego miejsca, w celu przeprowadzenia diagnostyki i usługi serwisowej BESTCAN. Dostęp jest bezproblemowy i całkowicie bezpieczny. Prosimy pobrać i zainstalować (wersję darmową) programu TeamViewer.

 

Pobierz oprogramowanie TeamViewer https://www.teamviewer.com/pl/

Jako korzystać?

Łączenie się z TeamViewer

  • Pobierz i zainstaluj program TeamViewer na urządzeniu, za pomocą którego chcesz nawiązać połączenie, np. na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu przenośnym.
  • Zainstaluj program TeamViewer na urządzeniu, do którego chcesz uzyskać dostęp. Może to być inny komputer stacjonarny lub urządzenie przenośne lub telefon.
  • Podaj login/identyfikator (ID) oraz hasło (Password) naszemu wsparciu technicznemu w celu nawiązania połączenia na urządzeniu wyjściowym, połącz się w czasie rzeczywistym i obserwuj działania wsparcia na swoim monitorze.

Twój login (ID)
Twoje hasło (Password)

Aplikacja zdalnego pulpitu AnyDesk

AnyDesk umożliwia dostęp zdalny i kontrolowanie pulpitu komputerów i serwerów z dowolnego miejsca, w celu przeprowadzenia diagnostyki i usługi serwisowej BESTCAN. Dostęp jest bezproblemowy i całkowicie bezpieczny. Prosimy pobrać i zainstalować AnyDesk.

 

Pobierz oprogramowanie AnyDesk https://anydesk.com/pl/downloads/windows

Łączenie się z AnyDesk

  • Pobierz i zainstaluj program AnyDesk na urządzeniu, za pomocą którego chcesz nawiązać połączenie, np. na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu przenośnym.
  • Zainstaluj program AnyDesk na urządzeniu, do którego chcesz uzyskać dostęp. Może to być inny komputer stacjonarny lub urządzenie przenośne lu telefon.
  • Podaj login/identyfikator (ID) oraz hasło (Password) naszemu wsparciutechnicznemu w celu nawiązania połączenia na urządzeniu wyjściowym, połącz się w czasie rzeczywistym i obserwuj działania wsparcia na swoim monitorze.

Twój login (ID)
Twoje hasło (Password)

Wsparcie

Kompleksowa naprawa drukarek oraz kserokopiarek

Staramy się dopasowywać naszą ofertę do Państwa wymagań, dlatego proponujemy serwis urządzeń, w tym kserokopiarek, które stanowią niezbędne wyposażenie każdego biura. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wynajęcie bądź zakup drukarki z naszej oferty, gwarantujemy możliwość serwisowania, dokonywania regularnych przeglądów oraz naprawy sprzętu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło zgromadzić szeroki zasób wiedzy na temat kserokopiarek – nie tylko ich działania czy podzespołów, ale także akcesoriów, które najlepiej z nimi współgrają. Wszystko po to, by urządzenia służyły jak najdłużej.

Autoryzowany serwis drukarek i kserokopiarek marki Canon

Techniczne wsparcie online nie zawsze jest w stanie rozwiązać problem ze sprzętem. Dlatego jeśli szukają Państwo specjalistów od serwisu kserokopiarek i drukarek firmy Canon, służymy pomocą. Nasi fachowcy znają urządzenia tej marki od podszewki, dzięki czemu możemy świadczyć najwyższej jakości usługi serwisowe. Wymieniamy zużyte części, a także dokonujemy kompleksowego przeglądu sprzętu. Jako doświadczeni serwisanci kserokopiarek i drukarek laserowych marki Canon jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane naprawy. Dzięki nam Państwa sprzęt nie tylko zyska drugie życie, ale też zacznie działać zdecydowanie sprawniej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – nasi serwisanci dokonują napraw tak popularnych modeli marki Canon jak np. drukarka Pixma.

Serwis kserokopiarek – gwarancja odpowiedniej pracy sprzętu

Warto mieć świadomość, że drukarki, tak jak każde urządzenia, narażone są na występowanie awarii bądź uszkodzeń – głównie ze względu na codzienną eksploatację oraz długi czas wytężonej pracy. Zwłaszcza drukarki laserowe i kserokopiarki znajdujące się na wyposażeniu firm wymagają częstego dokonywania napraw. Odpowiednia konserwacja tego typu sprzętu jest podstawą, jeśli zależy nam na tym, by urządzenia sprawnie i długo działały. Z tego powodu polecamy regularne dokonywanie profesjonalnego przeglądu oraz serwisu drukarek laserowych i kserokopiarek. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

BESTCAN Spółka Jawna
ul. Suwak 5, 02-676 Warszawa
REGON: 014916917
NIP: 5212986480
KRS: 0000092268

Dział handlowy:
Tel.: +48 600 200 954
e-mail:

Biuro:
Tel.: +48 (22) 851 09 01, +48 (22) 851 09 02
e-mail:

 

Jesteśmy uczestnikiem Programu:

Sprawdź naszą rzetelność: https://www.rzetelnafirma.pl/D5QI0ZF4

 

    * Pola obowiązkowe.