BESTCAN S.J. jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń drukujących Canon od 1999 roku. Zajmujemy się wynajmiem długoterminowym, sprzedażą oraz serwisem drukarek jednofunkcyjnych, urządzeń wielofunkcyjnych oraz wielkoformatowych ploterów. Zapewniamy finansowanie, pełną obsługę wynajmowanych urządzeń (pełną kontrolę nad wydatkami, bieżącą eksploatacją, serwisem oraz ubezpieczeniem) oraz możliwość wykorzystania urządzeń zastępczych w czasie trwania serwisu gwarancyjnego. Oferujemy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych. Zajmujemy się audytem środowiska obiegu dokumentów oraz określaniem właściwych proporcji zasobów oraz potrzeb eksploatacyjnych. Dobieramy odpowiednie urządzenia i wspieramy rozwój w relacji B2B.

BESTCAN S.J. - AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR MASZYN DRUKUJĄCYCH CANON OD 1999 R.

Wieloletnie doświadczenie zespołu ekspertów BestCan S.J. to gwarancja wysokiej jakości obsługi w każdym zakresie oferty. Dlatego z dumą informujemy o kolejnym roku trwania partnerskich relacji z Canon Polska jako autoryzowanego dystrybutora maszyn drukujących. Czego oczywistym potwierdzeniem jest poziom GOLD PARTNER 2021. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, oraz do kontaktu z nami.

Gwarancja i rekomendacje

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta oraz świadczone usługi były na najwyższym, możliwym poziomie. Partnerstwo, szacunek i wzajemne relacje są dla niezmiernie ważne. Gwarancja serwisowa realizowana w trakcie relacji handlowych odzwierciedla nasz wyraz szacunku oraz zrozumienie jakim należy o obecnych czasach realizować we wzajemnym poszanowaniu i rzetelnych relacjach.

WięcejZamknij

Szanowni Państwo, trzyletnia gwarancja producenta Canon, zarezerwowana jest tylko dla urządzeń nowych, dostępnych w sprzedaży. Urządzenia nabywane na podstawie umowy najmu, posiadają naszą gwarancję serwisową obejmującą cały okres obowiązywania najmu. Co ważne, staramy się wyjść Państwu na przeciw i w sytuacjach gdy urządzenie wymaga transportu i serwisowania na naszym serwisie, zapewniamy urządzenia zastępcze o podobnych parametrach usługi. Zadowolenie i gwarancja partnerskich relacji jest dla BESTCAN najważniejsze. Pozostajemy uważni na Państwa sugestie oraz gotowi do podnoszenia naszych standardów obsługi Klientów. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe doświadczenia i życzymy spokoju w tych trudnych czasach.

Zespół BESCAN

O nas

Kontakt

BESTCAN Spółka Jawna
ul. Suwak 5, 02-676 Warszawa
REGON: 014916917
NIP: 5212986480
KRS: 0000092268

Dział handlowy:
Tel.: +48 600 200 954
e-mail: kontakt@bestcan.pl

Biuro:
Tel.: +48 (22) 851 09 01, +48 (22) 851 09 02
e-mail: biuro@bestcan.pl

 

Jesteśmy uczestnikiem Programu:

Sprawdź naszą rzetelność: https://www.rzetelnafirma.pl/D5QI0ZF4

 

    * Pola obowiązkowe.